سئو سایت های پزشکی و شرکتی

سئو سایت

در دنیای امروز، اینترنت به عنوان ابزار اصلی جستجو برای هر نوع اطلاعاتی معرفی می‌شود. به همین دلیل، به دست آوردن موقعیت خوب در نتایج گوگل به یک ضرورت برای همه تبدیل شده است. اینجاست که سئو برای تمامی مشاغل مطرح می‌شود. سئو یا SEO  مخفف عبارت Search Engine Optimization است. مجموعه‌ای از استراتژی‎ها و تکنیک‌های بهینه‌سازی برای وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها و صفحات وب با هدف بهبود موقعیت سايت در موتورهای جستجو مانند گوگل با ایجاد ترافیک و اعتبار بيش‌تر است. همچنين، سئو یکی از اصلی‌ترین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ است. بنابراین یک استراتژی سئو خوب شما را به صفحه اول گوگل می‌رساند. همچنين، وب سایت، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین شما بیش‌تر شناخته می‌شود و  بازدیدکنندگان بیش‌تری به سايت شما مراجعه مي‌كنند. ما می‌دانیم که سئو ارزان نیست و اگر به شما کمکی برای جذب مشتریان بیش‌تر نکند، این سرمایه‌گذاری می‌تواند بیهوده باشد. بنابراین، سپردن سئو سایت خود به یک شرکت طراحی و سئو قابل اعتماد اهمیت زیادی دارد.

اهميت سئو سایت

در هر ثانیه، میلیون‌ها جستجو در موتورهای جستجو انجام می‌شود به ویژه در گوگل، پرکاربردترین موتور جستجو در جهان. کاربران می‌خواهند به پاسخ متنوع‌ترین سوالات در زندگی روزمره خود برسند، از بهترین هتل برای سفر بعدی خود تا توضیح نظریه تکامل. در هر جستجو، گوگل سعی می‌کند مطالب را بر اساس رتبه بندی مرتب کند و بهترین پاسخ‌ها را در جايگاه‌هاي اول ارائه دهد. مطابق با تحقيقات صورت گرفته، سه لينك اول گوگل حدود ۳۰ درصد از کلیک‌ها را دریافت می‌کنند و تنها ۰.۷۸ درصد از کاربران روی لینکی در صفحه دوم نتایج کلیک می‌کنند. بنابراین، هر جستجو نشان دهنده فرصتی برای برند شما است تا بهترین پاسخ را به آنچه کاربران به دنبال آن هستند ارائه دهد. اما برای این کار، باید به گوگل ثابت کنید که بهترین پاسخ را دارید و شایسته حضور در جایگاه‌های برتر SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) هستید. این موضوع اهميت سئو سايت را نشان مي‌دهد.

مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید

آشنایی با مفهوم سئو سایت

 اگر در زمینه سئو سايت، تازه کار هستید و متوجه نمی‌شوید که در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم، بیایید یک مثال را توضیح دهیم. فرض کنید که پس از مشورت با پزشک خود، به این نتیجه رسیده‌اید که باید به باشگاه ورزشی روید. تصمیم اصلی شما گرفته شده است، اما اکنون این سوال پیش می‌آید: “کدام باشگاه برای من مناسب‌تر است؟”. شما به سرچ گوگل می‌روید و عبارت “بهترین سالن‌های ورزشی در تهران” را تایپ می‌کنید. در کم‌تر از یک ثانیه، گوگل بیش از ۱۵ میلیون نتیجه به شما نشان می‌دهد. شما احتمالاً برای وقت خود ارزش قائل هستید و از چند نتیجه اول پاسخ خود را دریافت کرده و دیگر نتایج را نادیده می‌گیرید. به احتمال زیاد حتی نمی‌توانید روی صفحه دوم نتایج کلیک کنید، زیرا چند گزینه اول دقیقاً شبیه چیزی هستند که به دنبال آن بودید. این دقیقاً همان چیزی است که گوگل می‌خواهد، تا به صورت استادانه و سریع آن‌چه را که می‌خواهید ارائه کند. این همان جایی است که سئو وارد می‌شود. هر یک از صفحاتی که در جستجوی شما ظاهر می‌شوند بهینه شده اند تا زمانی که عبارت (کلمه کلیدی) را در نوار جستجوی گوگل تایپ می‌کنید نشان داده شوند. چندین شرکت ممکن است بر روی کلمه کلیدی مشابه کار کنند اما تنها شرکت‌هایی که از تکنیک‌های سئو استفاده می‌کنند، در صفحه اول ظاهر می‌شوند.

سئو سایت پزشکی در مجموعه همراه کارا

 

انواع سئو سایت

ما می‌توانیم گوگل را با یک کتابخانه بزرگ مقایسه کنیم، کتاب‌ها وب سایت هستند و کتابدار الگوریتم موتور جستجو است. هدف تکنیک‌های سئو بهینه‌سازی سایت و محتوا است تا الگوریتم کتاب را در اولین قفسه‌ها قرار دهد.

سئو سایت پزشکی

سئو برای پزشکان و کلینیک‌ها یکی از ارکان اساسی موفقیت حوزه بازاریابی دیجیتال برای حوزه پزشکی است. با این حال، این سئو سایت پزشکی دارای چالش‌های بسیاری است. تکنیک‌های سئو برای پزشکان و کلینیک‌ها امکان دسترسی و تعامل بیشتر با نتایج جستجو را فراهم می‌کند و به سئو سایت پزشکی اجازه می‌دهد تا به بیماران جدید دسترسی پیدا کنند.

سئو سایت مشاغل

آیا می‌دانستید که بیش از ۵۰ درصد از کل ترافیک وب سایت از جستجو در گوگل است؟ جای تعجب نیست که اکثر بازاریابان می‎گویند سئو موفقیت آمیز است. اما برای همه یکسان نیست. سئو سایت مشاغل برای یک کسب و کار کوچک و یک تجارت بزرگ تفاوت‌های زیادی دارد. یک استارت‌آپ ده نفره که در آن مدیر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، تحقیقات کلمات کلیدی و نوشتن محتوا را انجام می‌دهد، از تاکتیک‌هایی استفاده می‌کند که برای شرکت‌هایی که تیم بازاریابی ۳۰ عضو دارد، قابل اجرا نخواهد بود. بنابراین تکنیک‎های سئو سایت مشاغل متفاوت است.

سئو سایت شرکتی

وب سایت‎های شرکتی دارای برند معتبری هستند، اما برای حفظ این اعتبار به سئوی سایت شرکتی موثری نیاز دارند. سئو سایت شرکتی برای شرکت‌هایی است که هزاران صفحه وب در وب سایت خود دارند. بنابراین، تاکتیک‌هایی که برای سایت‌های کوچک‌تر استفاده می‌شوند باید بهینه شوند تا نیازهای استراتژیک سایت‌های سطح شرکتی را برآورده کنند.

قیمت ها

تعرفه سئو ماهانه در همراه کارا

_

آنالیز و تحقیقات کلمات کلیدی

تحقیق بازار و کلمات کلیدی

 

تحلیل سئو داخلی و تکنیکال سایت

 

تحلیل رقبا در صفحه اول گوگل

 

تحلیل فنی و تهیه لیست مشکلات سایت

 

آنالیز سرعت سایت و ارائه راهکار های آن

۲ میلیون تومان
یک بار

سئو برنزی

اصلاح و بهینه سازی سئو داخلی

بهینه سازی متاتگ ها و تصاویر داخل سایت

آنالیز و ایجاد لینک سازی داخلی

رفع خطا های ۴۰۴ سایت

لینک سازی خارجی به صورت طبیعی

تولید ۴ محتوا در ماه

حداقل ۲ رپورتاژ در مدت قرارداد

نگارش متن رپورتاژ

ثبت کسب و کار شما بر روی گوگل مپ

۲ ساعت مشاوره مارکتینگ

بهینه سازی ۴ کلیدواژه اصلی

۹ میلیون تومان
ماهانه

سئو نقره‌ای

اصلاح و بهینه سازی سئو داخلی

بهینه سازی متاتگ ها و تصاویر داخل سایت

آنالیز و ایجاد لینک سازی داخلی

رفع خطا های ۴۰۴ سایت

لینک سازی خارجی به صورت طبیعی

تولید ۸ محتوا در ماه

حداقل ۴ رپورتاژ در مدت قرارداد

نگارش متن رپورتاژ

ثبت کسب و کار شما بر روی گوگل مپ

۳ ساعت مشاوره مارکتینگ

بهینه سازی ۶ کلیدواژه اصلی

راه اندازی آنالیتیکس
راه اندازی کنسول گوکل
بهینه سازی کدها

مدیریت رایگان کمپین ادورز

۱۱ میلیون تومان

ماهانه

سئو طلایی

اصلاح و بهینه سازی سئو داخلی

بهینه سازی متاتگ ها و تصاویر داخل سایت

آنالیز و ایجاد لینک سازی داخلی

رفع خطا های ۴۰۴ سایت

لینک سازی خارجی به صورت طبیعی

تولید ۱۲ محتوا در ماه

حداقل ۸ رپورتاژ در مدت قرارداد

نگارش متن رپورتاژ

ثبت کسب و کار شما بر روی گوگل مپ

۵ ساعت مشاوره مارکتینگ

بهینه سازی ۸ کلیدواژه اصلی

راه اندازی آنالیتیکس

راه اندازی کنسول گوگل

بهینه سازی کدها

مدیریت رایگان کمپین ادورز

استفاده از اسکیما کد

آنالیز سئو رقبا
تدوین استراتژی سئو خارجی

ازبین بردن و یا اصلاح صفحات مخرب

۱۴ میلیون تومان
ماهانه

بخشی از تکنیک های سئو سایت

گوگل دائما در حال تغییر است و همیشه تکنیک‎های جدیدی را به منظور ایجاد تجربه بهتر برای عموم اضافه می‎کند. بنابراین، برای داشتن یک سئوی خوب، توصیه می‌شود از یک شرکت طراحی و سئو کمک بگیرید و موارد زیر را نیز در وب سایت خود رعایت کنید.

معماری وب سایت

الگوریتم‎های گوگل هر از چند گاهی در سایت‎ها بررسی انجام می‎دهند تا رتبه بندی نتایج را به روز کنند. یکی از عواملی که در یک وب سایت مشاهده می‌کنند، ساختار آن است، یعنی نحوه سازماندهی وب سایت شما در صفحات. ایده آل در اینجا این است که تمام صفحات سایت شما از طریق پیوندها به هم متصل شوند، به طوری که کاربر راحت بین آن‌ها حرکت کند.

محتوای بهینه شده

وقتی در مورد سئوی اعمال شده در محتوای وب سایت‎ها صحبت می‎کنیم، منظور آن است که محتوای روان، آموزنده و کاربردی تولید کنید و با استفاده از ابزارهایی مانند Keyword Planner کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید. همیشه به این فکر کرده که به کسانی که مطالعه می‌کنند کمک کنید. محتوای خوب می‌تواند هم به افرادی که از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند و هم به ربات‌های Google درباره محتوای صفحات شما اطلاع دهد. توجه به این نکته مهم است که وقتی در مورد محتوا صحبت می‌کنیم، تمایل داریم به متن بهینه شده برای سئو فکر کنیم، اما تصاویر نیز مهم است. در سئو استفاده از تصاویر در بهینه سازی وب سایت کاملا اهمیت دارد.

لینک بیلدینگ

از طریق لینک بیلدینگ است که یکی از مهم‎ترین عوامل سئو يعني اعتبار وب سایت، ایجاد می‎شود. این تکنیک شامل ایجاد روابط با سایت های دیگر، از طریق پیوندها است و به گوگل نشان می‎دهد که سایت شما مرجع در موضوعی است که به آن می‎پردازد. هر چه سایت‌های بیش‎تری به سایت شما پیوند داده شوند، زمانی که گوگل باید تصمیم بگیرد که چه کسی موقعیت ممتازتری در صفحه نتایج داشته باشد، شانس شما بیش‎تر خواهد بود.

یک شركت سئو حرفه‌اي براي ارتقا رتبه سايت شما، لینک بیلدینگ‎هاي لازم را انجام مي‎دهد. لازم به ذکر است در سئو سایت، طراحی سایت نیز مهم است به عنوان مثال اینکه هنگام طراحی سایت، تمام اقدامات جهت افزایش سرعت سایت انجام شود و همچنین ساختار لینک ها حائز اهمیت است.

سئو سایت در همراه کارا

شركت ارائه دهنده خدمات سئو سایت

بهترين شركت سئو سایت و طراحی سايت برای کاربران گوگل ارزش قائل است. بنابراین، مشاوره سئو و خدمات سئو با هدف افزایش ترافیک وب سایت شما، دسترسی به تعداد بیش‎تری از افرادی که به دنبال خدمات یا محصول شما هستند و به حداکثر رساندن فروش شما انجام مي‎شود. تجربه و انعطاف پذیری كارمندان و ماموریت کمک به رشد شرکت‎ها و صنایع از طریق سئو در مجموعه همراه کارا به خوبي انجام مي‎گيرد. برای مشاهده نمونه کار های سئو سایت وارد بخش نمونه کار های سئو سایت شوید.

 

مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید